Önceliğiniz, önceliğimizdir sizin için çalışıyoruz. Dalaman Positive Rent A Car.

Önceliğiniz, önceliğimizdir sizin için çalışıyoruz. Dalaman Positive Rent A Car.

DALAMAN KİRALIK ARAÇ İLE UCUZ ARAÇ KİRALAMAK ÇOK KOLAY !

Güvenliğiniz ve zaman kazanmanız için tek bir merkezden değil sizi dilediğiniz konuma kadar getirip götürme imkanını sunan araç kiralama firmalarının tercih edilmesi çok daha mantıklı olacaktır. Araç kiralama firması seçerken daha önce bu firmadan hizmet almış olan kişilerin yorumlarını da muhakkak dikkate almanızı okumanızı tavsiye ederiz. Memnuniyet uyandıran firmaların tercih edilmesi sizin için en doğru seçim olacaktır. Daha önceden kullanmış müşterilerin yorumlarını okuyarak nasıl bir firma olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz.

Ucuz kiralık araba bulmak isteyen kişilerin bizce kesinlikle güvenlik konusundan da taviz vermemeleri gerekir. Seçeceğiniz araçların her biri muhakkak gerekli olan denetimlerden ve kontrollerden rutin olarak geçirilmesi gerekmektedir. Araç kiralayacağınız ofisin aracı size teslim edeceği ve sizin teslim alabileceğiniz mekanların çeşitlilik göstermesi de büyük önem arz eder, daha hızlı hizmet almak ve keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşamak için önemlidir.

KİRALIK ARAÇ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Dalaman’da araç kiralama işlemlerinin yapılması sırasında ofisin geniş bir araç envanterine sahip olması da oldukça önemli olan hususlardan birisi. Araçları bakımının dünya çapında kabul görmüş olan otoritelerden onaylanmış bakım süreçlerinden geçirilmiş olması da büyük önem arz etmektedir. Araç envanterinde yer alan bütün arabalar rutin olan bakımdan geçirilmiş olmalıdır. Bunun yanı sıra farklı segmentlerde otomobillerin sunulması da ayrıca önem arz eder, müşteri kendine en uygun aracı bulurken seçim aşamasında zorlanmamış olur.

ARAÇ KİRALAMA ÜCRETLENDİRMESİ NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

En uygun fiyatlar üzerinden kiralama işlemi sağlamak isteyen kişilerin ödemeleri gereken ücret şu kriterlere göre firmadan firmaya değişim göstermektedir;

  • Kiralamak istediğiniz süre.
  • Kiralamak istediğiniz aracın modeli.
  • Araçların bakımlarının yaptırılmış olması ve temizlenmiş olması.
  • Benzin deposunun dolu ya da boş olarak teslim edilmesi.
  • Ekstralar ücretliler/ücretsizler.
  • Kasko ücretleri.

Bu değişkenlere uygun olarak kiraladığınız araca ödemeniz gereken tutar değişecektir. Fakat bünyemizde herkes için uygun bir araç ve araç kiralama seçeneği bulunmaktadır. Araç rezervasyon sayfamızdan çok kısa bir süre içerisinde kendinize en uygun olan aracı bulabilirsiniz! Geri kalan her şey için canlı destek veya iletişim sayfamız size yardımcı olacaktır. Görüşmek üzere!

Whatsapp