Keyifli Zaman İçin Araba Kiralama Deneyimi. Dalaman Positive Rent A Car

Keyifli Zaman İçin Araba Kiralama Deneyimi. Dalaman Positive Rent A Car

Dalaman! Doğal güzelliklerle dolu, keyifli zaman geçirilen, civardaki merkezlere yakın mesafede bulunan Muğla’nın harika bir ilçesi. Peki ya seyahat ihtiyacı… Zorlu koşullar sizi korkutmasın, güvenilir ekibimiz istediğiniz her an yanınızda! Kurulduğumuz günden bugüne dek sürekli müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan ilkeler ve stratejiler edindik. Konfor, temizlik, tam zamanında hizmet güvenilir olmamızı sağlayan en idealist yaklaşımlarımız. Sizin için bir rehberimiz var.

ARAÇLARIMIZ HER ZAMAN BAKIMLI VE TEMİZ

Filomuzda, tek kişiden koca bir aile ya da arkadaş grubuna hizmet verecek çok sayıda araca sahibiz. Rutin araç bakımlarımızı asla atlamıyoruz. En iyi ustalar araç bakımlarını yaparken, araçlarımız günlük olarak temizleniyor. Bununla da kalmayıp en iyi markaların en konforlu araçlarına yatırımlar yaptık. Evet, hepsi sizi daha güvende ve rahat hissettirmek için!

Şoförlerimiz size daha iyi hizmet vermek için sadece gerekli lisanslara sahip değil… Aynı zamanda oldukça dakik, yardımsever ve güler yüzlüler. Bunlar sadece iş ahlakından kaynaklanmıyor, işini severek yapan herkes aynı tutkuyla çalışır. Sizi memnun etmek, hatırınızda kalmak ve yaşadığınız en iyi seyahat deneyimini yaşatmayı arzuluyorlar. Bu konuda tam özveri ile yıllardır oldukça başarılılar.

EKİBİMİZ TAM MÜŞTERİ DESTEĞİ SUNAR

Dalaman kiralık araç hizmetine yalnızca sizi bir yerden alıp farklı bir konuma bırakma görevi olarak yaklaşmıyoruz. İşimizde edindiğimiz başarılar sizi memnun etmenin arkasında yatıyor. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli bir ilke. Bununla birlikte uygun fiyat politikamızdan da asla vazgeçmedik.

Gereksiz ücretler, şişirme fiyatlar kesinlikle sunmuyoruz. Tamamen şeffaf bir anlayışla uygun fiyatlı ve kaliteli araç kiralama gerçekleştiriyoruz. Ücretli ya da ücretsiz ekstralarla keyifli zaman geçirmenizi kolaylaştırıyoruz. Her şey dünya standartlarının da üzerinde gerçekleştiriliyor. Neden mi? Çünkü biz Türk konukseverliğine sahibiz. Keyifli zaman geçirmeniz bizim tek amacımızdır.

GÜVENLİ VE GÜVENİLİR DENEYİMLİ FİRMA

Güvenli olmak, araca ve sürücüye bağlanırken, güvenilir hizmet tamamen firmamızın kalitesi ile ilgilidir. Bu iki unsur birleştiğinde tüm tabular yerine oturur. Ancak gözden kaçırılmaması gereken farklı bir olgu vardır.

Müşterimiz bizim konuğumuzdur, onunla/ onlarla geçirilen seyahat zamanlarında hayatlarına dokunmuş oluyoruz. Seyahatleri uzun da olsa kısa da olsa, bizim aracımızda olmaları yaşamlarını bizimle bir şekilde kesiştirmiş oluyor. Bu deneyimden mümkün olduğunca keyif almalarını sağlamak en büyük tutkumuzdur.

Seyahat Etmek Gündelik Bir İhtiyaçtır Ancak Biz Onu Özel Kılmayı Başarıyoruz…

Whatsapp