Dalaman’ın Tercih Ettiği Kiralık Araç Firması. Dalaman Positive Rent A Car

Dalaman’ın Tercih Ettiği Kiralık Araç Firması. Dalaman Positive Rent A Car

Araç kiralamanız mı gerekiyor ? Tabii ki herkes için uygun kiralık araçlarımız var ! Dalaman‘da olan veya şehir dışından, hatta yurt dışından gelen tüm müşterilerimiz için, her türlü ihtiyacını karşılayabilecek arabalarımızla , araba kiralama hizmetlerimize devam ediyoruz. Web sitemiz üzerinden ihtiyacınıza en uygun aracı kolayca bulabilir, dilerseniz günlük, dilerseniz haftalık yada aylık hatta yıllık bile kiralayabilirsiniz !

DALAMAN’DA HERKES İÇİN KİRALIK ARAÇ

Kiraladığınız aracınız ile tek başınıza mı gezeceksiniz ? Veya kız / erkek arkadaşınızla ya da aileniz ve akrabalarınız ile mi ? Sizin için hazırladığımız tamamen size uygun olan aracı bulmanız için özenle hazırlanmış web sitemizi kullanarak kendiniz veya aileniz için uygun olan en iyi arabayı bulabilirsiniz. Geniş aileler için doblo veya sporttourer daha da geniş aileler için daha da geniş tourneo costumer arabalarımız sizi bekliyor !

7 Kişilik bir arkadaş veya akraba grubu ile tatil ve gezi yapmak tatilin en keyifli aktivitelerinden birisi ! Tam 7 kişilik rahat ve uzun Lodgy aracımız ile tatilinin tadını çıkarın !

GÜVENLİĞİNİZ; GÜVENLİĞİMİZDİR.

Positive Rent A Car firmamızdan uzun dönem kiralık araç hizmeti alan tüm müşterilerimize sigortalarda indirim fırsatları sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları ile bizden araç kiralama yapan müşterilerimize en iyi sigortayı en düşük fiyattan sağlamaktayız. Bununla birlikte aracını müşterimize teslim etmeden mutlaka temizliyor ve rutin bakımlarını yaptırıyoruz.

Çocuğunuz veya sizin alerjik faktörlere hassaslığınızı ve temiz bir araba içerisinde seyahat etmek istediğinizi düşünerek arabalarımızın tümünü anti bakteriyel ve anti alerjik temizlik malzemeleri kullanarak temizletiyoruz. Rutin olarak temizlikleri yapılan arabalarımız , tarafınıza her zaman tertemiz olarak teslim ediliyor.

KİRALADIĞINIZ ARABA BOZUK ÇIKABİLİR Mİ ?

Hiç kiraladığınız araçta hasar olduğunu fark ettiniz mi ?  Bir çok araba kiralama hizmeti alan kişilerden bu tarz şikayetler duymuşsunuzdur. Birde en kötü olanı arabayı teslim etme zamanı geldiğinde arızanın suçlusunun siz olduğunu söylemeleri ve ellerindeki seneti göstererek arabayı tamir ettirmeniz gerektiğini söylemeleri. Kötü yönetilen ve sadece dolandırma amacı ile kurulmuş kiralık araç firmalarına lütfen dikkat edin.

SİZİN İÇİN BAKIMLARI ASLA AKSATMIYORUZ.

Web sitemizde gördüğünüz tüm araçların bakımlarını rutin olarak ustalarına bırakıyoruz. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız memnuniyetinizi sağlamak ve iş ahlakını her zaman en iyi kalitede tutmak için arabalarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırıyor. Böylece maduriyet durumunu en aza indirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartıyoruz !

Whatsapp